вівторок, 5 жовтня 2010 р.

У третьому обласному центрі на заході Україні заборонили продаж алкоголю у нічний час

Івано-Франківська міська рада заборонила продаж пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв у роздрібній торговельній мережі міста з 22:00 до 8:00.

У вівторок на підтримку відповідного рішення проголосували 36 депутатів, проти - двоє, утримався - один.

Прийняття рішення обумовлено тим, що значна частина підприємств торгівлі, які продають алкогольні напої в роздріб, розташовані в житлових будинках, що створює незручності мешканцям. Крім того, почастішали випадки зловживання алкогольними напоями молоддю в нічний час.

Рішення міськради набуде чинності через два тижні після його опублікування в муніципальній газеті Західний кур'єр, тобто з 21 жовтня нинішнього року.

Як заявив начальник управління торгівлі міськвиконкому Ігор Витріховський, за порушення торгівлі алкоголем вночі магазини будуть штрафувати. Він також уточнив, що заборона на торгівлю алкоголем в нічний час не стосується закладів громадського харчування.

Депутати також вирішили розробити і затвердити на одній з наступних сесій міськради комплексну програму з попередження зловживання алкогольними та слабоалкогольними напоями.

За останньою інформацією, в Івано-Франківську роздрібну торгівлю алкогольними напоями здійснюють 635 закладів.

Нагадаємо, наприкінці вересня міська влада Львова та Ужгорода ввели заборону на продаж алкоголю з 22:00 вечора до 10:00 ранку.


джерело: КореспонденТ.NET

Немає коментарів:

Дописати коментар