середа, 3 квітня 2013 р.

        Завтра гомозакон 2342 запланований на розгляд у першому читанні 4 квітня, в четвер, ВР України розгляне в першому читанні законопроект Азарова № 2342 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні».   
         Ухвалення закону фактично означає наступ диктатури збоченців на Україні. Закон може відкрити масу можливостей для процвітання збоченців всіх мастей, спростити процедуру переслідування виродками всіх тих, хто виступає проти насадження богоборчих "європейських цінностей", виховання дітей у цієї гидоти. Здорова більшість нації під загрозою кримінального переслідування навіть за можливу дискримінацію буде пов'язаною і з заткнутими ротами. Священиків на Заході вже саджають у в'язницю за цитування відповідних місць Писання. Хто може, збирайтеся в четвер, 4.04.2013 приблизно о 10.00 год біля Верховної Ради на молитовне стояння. Хто не може, моліться, щоб Господь помилував, не попустив гидоти розростатися на нашій святій землі. Згадаймо недавнє голосування в Європарламенті щодо резолюції про заборону інтернет порнографії в європейському інтернет-сегменті, резолюція не була прийнята, оскільки європейці в буквальному сенсі завалили листами незадоволеного змісту електронні адреси європарламенту. Ми повинні висловити свій протест. На заході вимагають не забороняти інтернет порнографію - ми протестуємо проти ігнорування думки здорової більшості, проти пропаганди збочень де б це не було. Ті парламентарії, які голосують за даний законопроект, повинні розуміти, що будуть відповідати перед Верховним Суддею. Не будемо ж теплохолодними, все відбувається швидше, ніж ми можемо собі уявити. Сьогодні ж завалимо електронні скриньки української верховної ради нашими листами з вимогою у жодному випадку не приймати законопроект № 2342.
         ВИМАГАЄМО: Відхилити законопроект №2342 “Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні, як такий що грубо порушує права дитини та зневажає традиційні цінності українського народу. З метою захисту суспільства та дітей від негативного впливу, терміново розглянути у другому читанні законопроект № 8711.

Немає коментарів:

Дописати коментар